Previous
Next

REALIZACJA TŁUMACZENIA

Tłumaczenie dokumentu wykonywane jest po otrzymaniu oryginału dokumentu. Wstępnie dokonujemy szacunkowej wyceny i określamy termin realizacji zlecenia. Gdy zlecenie zostanie potwierdzone przez Klienta, dostarczamy dokument do tłumacza.
Tłumaczeniami zajmują się wykwalifikowani i rzetelni tłumacze, również osoby, których język ojczysty jest inny niż polski (tzw. native speakerzy języka docelowego), tłumacze przysięgli, techniczni i specjalistyczni. Każdy tłumacz posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z określonej dziedziny, co gwarantuje otrzymanie poprawnego tłumaczenia zarówno pod kątem językowym jak i merytorycznym.


Po wykonaniu tłumaczenia obliczamy ilość tzw. stron rozliczeniowych. Jedna strona rozliczeniowa tłumaczenia zwykłego zawiera 1800 znaków ze spacjami, zaś tłumaczenia poświadczonego 1125 znaków ze spacjami.


Otrzymaną ilość stron mnożymy razy stawkę za stronę rozliczeniową, którą podajemy każdorazowo przy wycenie tłumaczenia. Stawki różnią się w zależności od języka tłumaczenia, rodzaju tłumaczenia jak również trybu tłumaczenia (zwykły, ekspresowy, itd.).


Klient odbiera gotowe tłumaczenie osobiście w biurze, drogą elektroniczną bądź też na życzenie wysyłamy tłumaczenie pocztą na wskazany adres.

43-100 TYCHY
UL. GROTA ROWECKIEGO 44
tel. +48 32 218 31 96
tel. +48 697-200-979
tel. +48 697-200-424

Kim jesteśmy

Jesteśmy grupą doskonale wyszkolonych lingwistów – tłumaczy oraz szkoleniowców. Specjalizujemy się zarówno w tłumaczeniach ustnych i pisemnych, a także w szkoleniach językowych przygotowywanych specjalnie według rzeczywistych potrzeb językowych firmy lub instytucji. Biuro Tłumaczeń M-Lang świadczy usługi na terenie całej Polski.
Prosimy zapoznać się z naszą szczegółową ofertą

Zapraszamy do współpracy.